OTO ARKA CAM DEĞİŞİMİ İÇİN SİZİ SERVİS NOKTALARIMIZA BEKLİYORUZ

Oto camlar zaman içinde aldıkları darbelerden veya görüntü kalitesinin bozulmasından dolayı değişime ihtiyaç duyarlar. Oto arka cam değişimi de ön cam değişimi ile benzer adımları izler.

Öncelikle camı çevreleyen plastik şerit çıkarılır ve üretan yapıştırıcı kesilir. Cam dikkatli bir şekilde çıkarılır. Yapıştırıcı kalıntıları yeni cam montesinde, yapıştırıcının iyi tutabilmesi için temizlenir. Temizleme işleminden sonra dolgu tabancası ile üretan yapıştırıcı maddesi uygulanır. Yeni cam takılır ve 24 saat kuruması beklenir. Son olarak plastik şerit boşluklara sıkıştırılarak çevrelenir ve oto arka cam değişimi tamamlanır.


Ferrari, Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volkswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Suzuki, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Citroen, Subaru, Volvo, Dacia, Chrysler, Geely, Lada, Tata, Ssangyong ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

Etiketler : Arka Cam Değişimi, Oto Arka Cam Değişimi, Araç Arka Cam Değişimi, Bursa Arka Cam Değişimi, Bursa Oto Arka Cam Değişimi, Bursa Araç Arka Cam Değişimi, Bursa Arka Cam Değişim, Arka Cam Değişimi Ücreti, Oto Arka Cam Değişim Ücreti, Araç Arka Cam Değişim Ücreti, Bursa Arka Cam Değişimi Fiyatı, Bursa Oto Arka Cam Değişimi Ücreti, Bursa Araç Arka Cam Değişimi Fiyatı, Bursa Arka Cam Değişim Yapan