Servislerimizde aracınızın ön cam değişimi, arka cam değişimi,sunroof/tavan camı değişimi, kapı camı değişimi, kelebek camı değişimi ve diğer yan cam değişimlerini titiz işçiliğimiz ve garantili malzemelerimiz ile değiştirmekteyiz. Orijinal ,OEM, ithal ve yerli camlardan oluşan geniş ürün yelpazemiz ve yaygın servis ağımız ile en iyi hizmeti veriyoruz.

KASKODAN HASARLI CAMLARINIZI ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRİYORUZ

Kaskolu aracınızın camını ücretsiz olarak değiştiriyoruz(Kasko poliçenizde ek bir muafiyet bulunması durumunda farklılık gösterebilir). Altay Oto cam olarak tüm sigorta şirketleri ile çalışmakta olup hasar kaydı işlemeksizin araçlarınızın camlarını  garantili işçilik ve malzeme ile değişimini gerçekleştirmekteyiz.

Uygun Fiyat Garantisi

En önemli temel değerlerimizden biri, yüksek kaliteli oto camını uygun fiyata sunma taahhüdümüzdür. Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun her tür otomobil camı ve ön camı değiştirirken en düşük fiyatları garanti ediyoruz.

 

Profesyonel Ekip

Şirketimiz profesyonelleri işe almaya çalışmaktadır. Nitelikli teknisyenlerimizin her biri, profesyonel oto cam kurulum hizmetleri söz konusu olduğunda standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak için kapsamlı eğitim ve sertifikasyon sürecinden geçmiştir.

 

Kaliteli Ürün Yelpazesi

Kaliteli oto camlarını tercih etmek, net görüş ve güvenliğiniz için önemlidir.