OTO YAN CAM DEĞİŞİMİ İÇİN SİZİ SERVİS NOKTALARIMIZA BEKLİYORUZ

Oto cam yenilenmeleri ön veya arka cam değişimi ile sınırlı değildir. Kırık veya hasarlı yan camlar kötü hava koşullarında sorun yaratırken, araçları hırsızlığa karşı savunmasız bırakmaktadır.

Kırık veya hasarlı oto yan camlarda, geçici düzeltmeler veya yamalar çözüm sağlamaz. Böyle durumlarda yan cam değişimi gereklidir.

Yan cam yenilenmesine, kapı panelinin sökümü ile başlanır. Paneli tutan 4 vida çıkarılır ve panel kaldırılır. Kablo bağlantısı kesilir ve kol dayama çerçevesi çıkarılır. Bir jilet yardımı ile bariyerin çevresindeki silikon kesilir. Pencere yalıtım şeridi çıkarılır.

Kablo bağlantısı sağlanır ve cam vidaların sökülebileceği konuma kadar kaldırılır. Bağlantı kesilir ve camı sabitleyen 2 vida sökülür. Cam çıkarılır. Destek klipsleri çıkarılır ve yenilenecek olan cama takılır. Yeni cam takılır ve vidalanır. Pencere yalıtım şeridi ve kol dayama çerçevesi takılır.

Kablo bağlantısı takılır ve başta çıkarılmış olan 4 vida da yerine takılarak oto yan cam yenileme işlemi tamamlanmış olur.


Ferrari, Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volkswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Suzuki, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Citroen, Subaru, Volvo, Dacia, Chrysler, Geely, Lada, Tata, Ssangyong ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

Etiketler : Yan Cam Değişimi, Oto Yan Cam Değişimi, Araç Yan Cam Değişimi, Bursa Yan Cam Değişimi, Bursa Oto Yan Cam Değişimi, Bursa Araç Yan Cam Değişimi, Bursa Yan Cam Değişim, Yan Cam Değişimi Ücreti, Oto Yan Cam Değişim Ücreti, Araç Yan Cam Değişim Ücreti, Bursa Yan Cam Değişimi Fiyatı, Bursa Oto Yan Cam Değişimi Ücreti, Bursa Araç Yan Cam Değişimi Fiyatı, Bursa Yan Cam Değişim Yapan